• facebook
  • twitter
-A | A+

Kepez’de İsmail YK coşkusu

Haber Tarihi: 19 Haziran 2017, Pazartesi - 09:50
Ünlü sanatçı İsmail YK, Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlikleri gecesinde binlerce Kepezli  ile buluştu.

Her yıl Ramazan sevincinin artan bir heyecanla yaşandığı Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlikleri sahnesi ünlü sanatçı İsmail YK’yı ağırladı. Coşkuyla geçen Ferhat Göçer konserinden  sonraki hafta yine yoğun katılımla gerçekleşen YK konseri, on binlerce Kepezli tarafından takip edildi.

Yaklaşık 2 saat boyunca en sevilen şarkılarını seslendiren ünlü sanatçı, her cumartesi gerçekleştirilen konser  zincirinde ikinci sırada yer aldı. Konser sanatçının uzun yıllar dillere dolanmış sevilen şarkıları ile Kepez’i coşturdu.

Coşkulu akşamda konser alanına gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye ünlü sanatçı YK’dan hayranlarıyla kendisini böyle bin gecede bir araya getirdiği için sahneden teşekkür geldi. Tütüncü alkışlar eşliğinde çıktığı sahnede ünlü sanatçıya çiçek takdim etti. Çiçeği alan YK, genç başkana ve Kendisini dinlemeye gelen binlerce hayranına bu güzel atmosfer için teşekkür etti.

Büyüklerin akşam serinliğinde alışveriş yaptığı, küçüklerin de lunaparkta eğlendiği etkinlik alanında kurulan sahnede, her iftar sonrası Hacivat-Karagöz gölge oyunu sahneleniyor. Hafta içi günlerinde hemşehri gecelerinin yapıldığı alanda, her cumartesi ünlü bir şarkıcı sevenleriyle buluşuyor. Ferhat Göçer, Merve Özbey, Erdem Kınay ve İsmail YK’yı ağırlayan etkinlik sahnesi her cumartesi ünlü konuklarla ücretsiz konser keyfi sunuyor. Antalyalılar Ramazanın sevincini her yıl olduğu gibi bu yıl da Kepez’de yaşıyor.    
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz