• facebook
  • twitter
-A | A+

Kepez 9 yıldır başarıyı ödüllendiriyor

Haber Tarihi: 15 Haziran 2017, Perşembe - 13:01
Kepez Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu eğitim ve öğretim döneminin sonunda da eğitimdeki başarıyı ödüllendirdi.  Başkan Hakan Tütüncü, 155 okul birincisine bisiklet hediye etti.

Eğitime ve öğrencilere özel bir önem veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü döneminde başlayan ve başarıyı teşvik etmeyi amaçlayan karne şöleninin 9.su gerçekleştirildi.

Hasan Doğan Stadı’nın yanındaki Ramazan etkinlik alanında gerçekleştirilen şölende, sanatçılar Merve Özbey ve Edrem Kınay bir konser verdi. Konser alanını dolduran yüzlerce öğrenci, seslendirilen şarkılar eşliğinde eğlenerek, eğitim ve öğretim döneminin stresini attılar.

Kepez başarıyı teşvik ediyor

Konserin ardından sahneye gelen Başkan Hakan Tütüncü, yaptığı konuşmada şunları söyledi: “9 yıldır ilçemizdeki tüm okul birincilerine ödüller veriyoruz. İstiyoruz ki, bizim öğrencilerimiz çok başarılı olsunlar. Bu yıl 155 okulumuzun okul birincisine ödüllendirdik. Böylece önümüzdeki yıl okul birincisi olmak isteyenleri teşvik etmiş olduk.  Çünkü biz başarılı bir gençlik,  başarılı bir gelecek hayal ediyoruz. Bu amaç için 9 yıldır çalışıyoruz.  Öğrencileri tebrik ediyorum.”

Başkan Tütüncü, konuşmasından sonra ilkokul 4. Sınıf, ortaokul 8. Sınıfı ve lise 12 sınıfı birincilerini bisikletlerini hediye etti.  
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz