• facebook
  • twitter
-A | A+

​Kepez’de geleneksel karne şöleni

Haber Tarihi: 13 Haziran 2017, Salı - 15:50
Kepez Belediyesi’nin bu yıl 9. kez düzenleyeceği ve konserlerin yer alacağı karne şöleninde, ilçedeki tüm okulların başarılı öğrencilerine bisiklet hediye edilecek. Sevilen sanatçılar Erdem Kınay ve Merve Özbey, karne şenliğinde konser verecek.
 
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün tüm ülkeye örnek olacak eğitime katkı projelerinden birisi olarak bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilen karne şöleni yine çok renkli geçecek.

14 Haziran Çarşamba akşamı Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlik alanı olarak hizmet veren Kepez Spor Tesisleri’nde yapılacak şölene, yine sürpriz sanatçılar katılıyor. Eğitime verdiği desteklerle örnek olan Kepez Belediyesi, “Başarıyı Ödüllendiriyoruz” sloganıyla eğitime teşvik olmaya ve destek vermeye devam ediyor.  Hasan Doğan Stadı’nda yer alan Ramazan etkinlik sahnesi, karnesini alan öğrenciler için ünlü sanatçı Merve Özbey ve Edrem Kınay’ı ağırlayacak. Gecede okullarında dereceye giren öğrencilere, vitesli bisiklet hediyeleri Başkan Tütüncü tarafından takdim edilecek.

Öğrencilere çeşitli ödüller vererek başarıya teşvik etmeyi hedeflediklerini belirten Tütüncü, “Kepez’de eğitimde ciddi manada başarılara imza atıldı. Bugüne kadar yaklaşık iki bine yakın bisikleti her yıl karne şölenlerinde, öğrencilerimize verdik. Bundan sonra çok daha başarılı eğitim-öğretim yılları geçiririz.” diye konuştu. Kepez Belediyesi 9’uncu Geleneksel Karne Şöleni saat 21.45’te ücresiz olarak Kepezli ve Antalyalıları ağırlayacak.
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz