• facebook
  • twitter
-A | A+

Tütüncü hemşehrilerini yalnız bırakmıyor

Haber Tarihi: 13 Haziran 2017, Salı - 11:23
Ramazan ayı nedeniyle belediyesin düzenlediği etkinliklerde hemşehrileriyle bir arada olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her yaştan ve kesimden vatandaşların isteklerini dinliyor.
 

Hemşehrileriyle dirsek temasında olmayı tercih eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan ayının bileştirici iklimini ilçesinde yayıyor.

Vatandaşları bir araya getiren etkinliklere mutlaka katılan Başkan Tütüncü, böylece Kepezlilerin kendisinden ve belediyesinden beklentilerini bizzat öğreniyor. Hafta içi günlerinde özel randevu isteyen vatandaşlarla görüşerek mesaisine başlayan Tütüncü, hafta sonlarında özel buluşmalar tertipleyerek halkla iç içe oluyor.
 
Hal hatır soruyor
 

Periyodik iftar programı öncesinde bu kez hasta ziyareti yapan Tütüncü, meclis üyesi Serhat Demir ile birlikte Kepez Devlet Hastanesi’nde güne başladı. Ardından Kepez Muhtarlar Derneği Başkanı Feyzullah Büyükkeleş ve belediye bürokratlarıyla birlikte mahalle gezilerine katılan Tütüncü, kapısını çaldığı hanelerde hal hatır sordu, dilek ve temennileri öğrendi.
 
İftarını vatandaşla yapıyor
 

Sonrasında 2 mahallede düzenlenen iftar yemeklerine katılan Tütüncü, orucunu vatandaşlar ile aynı masada açtı. Sonraki mahallede de duaya katılan Tütüncü, yaptığı konuşmalarda, Ramazan aylarında hep hemşehrileriyle birlikte olduğunu hatırlattı. İftar alanlarında kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenleri de geri çevirmeyen Tütüncü, akıllı telefonlarla özçekimleri de kendisi yaptı.
 
Burdurluların gecesine katıldı
 
Teravih namazını kıldığı camide ramazan şerbeti ikramında bulunan Tütüncü, programını Kepez Belediyesi Ramazan Şenlik Alanı’nda sonlandırdı. Hasan Doğan Stadı’ndaki alanda Antalya Burdurlular Sosyal Yardım ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği geceye katılan Tütüncü,  her yıl Burdurluların düzenlediği hemşehri gecelerine katıldığını vurguladı. Tütüncü, Antalya’da yaşayan Burdurlulara her zaman belediyesinin kapısını açık olduğunu söyledi. Gecenin sonunda dernek başkanı Celal Hatipoğlu, Tütüncü ve yardımcısı Mustafa Özsoy’a desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.
 
 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz