• facebook
  • twitter
-A | A+

Tütüncü karne sevincine ortak oldu

Haber Tarihi: 9 Haziran 2017, Cuma - 13:25
Baraj İlköğretim Okulu’nun öğrencilerine karnelerini dağıtan Başkan Hakan Tütüncü de karne sevinci yaşadı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Baraj İlköğretim Okulu’nda 2016-2017 eğitim ve öğretim dönemini tamamlayan öğrencilerin karne sevincine ortak oldu. Başkan Hakan Tütüncü, okulda iki sınıfa giderek öğrencilere karnelerini dağıttı.

Başkan Tütüncü, iyi tatiller dileğinde bulunduğu öğrencilere şöyle seslendi: “Eğitim ve öğretim dönemi boyunca çok çalışarak, başarılı oldunuz ve güzel bir tatili hak ettiniz. Yaz tatilinde yeni eğitim ve öğretim dönemi için güzelce dinlenin; bol bol oynayın, gezin ve dolaşın. Daha enerjik olarak sınıfınıza geri gelin.”

Tütüncü’ye karne

Başkan Hakan Tütüncü, karne dağıtım töreninde karne sürprizi de yaşadı. Sınıf öğretmeni Sadık Çetin, eğitime yüzde yüz destek veren Tütüncü’ye eğitim karnesini verdi. Tütüncü, çalışkanlık, okullara yardım, sosyal etkinlikler, yardımseverlik, çocuk sevgisi, yaşlılara saygı, demokratik olma, çevreye duyarlılık ve çözüm odaklı olma konularında yüz notu aldı.

Çetin öğretmene teşekkür eden Tütüncü, “Güzel bir sürpriz oldu. 21 yıl sonra karne sevinci yaşadım.” dedi.

Tütüncü, Sadık Çetin’in başarılı öğrencilerini Adnan Menderes Tam Olimpik Yüzme Havuzu’nda ücretsiz yüzme eğitimi ile ödüllendirdi. 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz