• facebook
  • twitter
-A | A+

Tütüncü hemşehrilerinin nabzını mahallelerde tutuyor

Haber Tarihi: 5 Haziran 2017, Pazartesi - 14:25
Her mahallede düzenlenen iftar yemekleri öncesinde ev ziyaretleri gerçekleştiren Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, hemşehrilerinin nabzını tutuyor.
 

Ramazanın birlik ve beraberlik iklimini canlı tutan faaliyetlere imza atan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, her mahallede düzenlenen iftar yemekleri öncesinde gittiği ev ziyaretlerinde hemşehrilerinin nabzını tutuyor.

Son olarak Gülveren ile Yenidoğan Mahallelerini ziyaret eden Başkan Tütüncü, meclis üyeleri ve belediye birim yöneticileriyle kapı kapı dolaştı.
 
Temennileri dinliyor
 
Gittiği evlerde büyüklerinin elinden öpen Tütüncü, çocuklara çeşitli hediyeler veriyor, hastası olanların ihtiyaçlarını karşılayacak talimatlar veriyor. Bu ziyaretlerde her yaştan ve kesimden Kepezlinin belediyesinden istek, temenni ve önerisini dinleyen Tütüncü, hizmet politikalarını bu şekilde yönlendiriyor.
 
İftarı eşiyle birlikte açtı
 
Ev ziyaretlerinin ardından bu iki mahallede yapılan iftar sofralarına, Tütüncü’nün eşi Dr. Ayşe Tütüncü de katıldı. İftar yemeklerini ayrı bir masada değil, vatandaşların arasında yiyen çift, bu sırada sohbet etti. İsteyen herkes ile hatıra fotoğrafı çektiren Tütüncü çifti, gittiği her ortamda hoş sohbetle ayrılıyor. 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz