• facebook
  • twitter
-A | A+

Kepezli gençlerden Ramazan konseri

Haber Tarihi: 30 Mayıs 2017, Salı - 12:18
Kepez Belediyesi Müzik Atölyeleri projesi kapsamında eğitim görerek profesyonel birer müzisyen olan gençler, Kepez Belediyesi Ramazan etkinliklerinde bir konser gerçekleştirdi.

Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak müzik, spor gibi alanlara yönlendirerek başarılı insanlar haline getirmeyi amaçlayan projelerden biri olan müzik atölyelerinde eğitim gören gençlerden oluşan müzik koroları, Ramazan etkinlikleri kapsamında bir dizi konser verdi.

Şef Çağlar Yavuz önderliğinde gerçekleşen konserde üç ayrı grup yer aldı. Kepez Belediyesi Spor Tesisleri’nde kurulan Ramazan etkinlikleri sahnesi, pop, keman ve Türk Sanat Müziği gruplarını ağırladı. 20 kişilik korolar halinde sahne alan genç müzisyenler, Ramazan etkinlikleri için etkinlik alanını dolduran vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edildi. Gecede pop ve sanat müziği kategorilerinde en sevilen şarkılar canlı olarak çalınıp seslendirildi.

Kepez Belediyesi Müzik Atölyeleri Gençlik Konseri, geleceğin büyüklerinin Kepez’de sahip oldukları imkanlarla neleri başarabileceklerini bir kez daha gözler önüne serdi. Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlikleri, her gün benzer bir etkinlik ve Hacivat-Karagöz gösterileri ile bir ay boyunca devam edecek.
 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz