• facebook
  • twitter
-A | A+

Tütüncü çocuklara sevgiyi anlattı

Haber Tarihi: 20 Nisan 2017, Perşembe - 12:02
Başkan Hakan Tütüncü, Kutlu Doğum Haftası programında, Peygamber Efendimizin sevgi dilini anlattığı çocuklardan herkesi sevmelerini istedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ali Rıza Altıntaş Ortaokulu'nun, Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (S.A.V)’nın dünyaya gelişinin çeşitli etkinliklerle gündeme getirildiği Kutlu Doğum Haftası kapsamında düzenlediği programa katıldı.

Okulun bahçesinde gerçekleştirilen programda bir konuşma yapan Başkan Hakan Tütüncü, çocuklara Peygamber Efendimizin sevgi dilini anlattı.

Hz. Muhammet, sevgi peygamberiydi

Öğretmenleri ve öğrencileri, güzel bir Kutlu Doğum etkinliği hazırlamalarından dolayı kutlayan Başkan Tütüncü, şunları söyledi:  “Peygamber Efendimiz, herkesi çok severdi. Sevdiğine de sevgisini söylerdi. Hz Peygamberimiz, eğer hayatta olsaydı hepinizi çok severdi. Hepinizin yanına geldiğinde sizleri çok sevdiğini söylerdi. O, öyle bir sevgi peygamberiydi. Siz de herkesi çok sevin ve sevdiklerinize sevginizi söyleyin. Arkadaşınıza, öğretmeninize, anne ve babanıza, büyüklerinize onları sevdiğinizi söyleyin. Sizi seviyorum, deyin.”
 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz