• facebook
  • twitter
-A | A+

Şehit Polis Fethi Sekin futbol turnuvası başladı

Haber Tarihi: 11 Nisan 2017, Salı - 15:14
Polis Teşkilatımızın Kuruluşunun 172. Yılında "Şehit Polis Fethi Sekin Öğretmenler Arası Futbol Turnuvası"  başladı.

Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kepez Belediyesi  ile protokolü ile düzenlenen  "Şehit Polis Fethi Sekin Öğretmenler Arası Futbol Turnuvası",  Kepez Belediyesi  Atatürk Halı Saha tesislerinde  Özel Eğitim Uygulama Okulu ile Mobil Ortaokulu açılış  maçı ile başladı.

34 takımdan ,374 Öğretmenin katıldığı, 71 maçın  oynanacağı   turnuva açılışına, Kepez Belediye Başkan Yardımcısı  Mustafa Özsoy, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vural, İlçe  Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Baz, İlçe Milli Eğitim  Şube Müdürü Mehmet Özbal, Elazığlılar  Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Kürşat Yeşilkaya,  İlçe Koordinatörleri Gökhan Yaşar, Gonca Altun , öğretmenler  ve davetliler katıldı.

Açılışta konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüdai Vural, Kepez Belediyesi Başkanımız  Hakan Tütüncü ve ekibinin  destekleriyle  düzenlenen   "Şehit Polis Fethi Sekin Öğretmenler Arası Futbol Turnuvası"nın ülkemiz uğruna şehit olan  Polisimiz Fethi Sekin’e adadıklarını belirterek,  Polis Teşkilatımızın Kuruluşunun 172. Yılını kutladı .
Vural  katılımlarından dolayı Kepez Belediye Başkan Yardımcısı  Mustafa Özsoy’a   ve diğer konuklara  teşekkür ederek, turnuvaya katılan sporculara başarı dileklerini iletti.

Daha sonra kürsüye gelen İlçe  Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Baz,  Bugünün 10 Nisan Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatı’nın 172. Yıl dönümünün kutlandığını belirterek, İzmir’de teröristlerin saldırısını takdire şayan tavırla, canı pahasına bertaraf ederek daha büyük acıların yaşanmasının önüne geçen şehidimiz Polis Fethi Sekin adının verilmesinin,  ayrı bir mutluluk kaynağı olduğunu belirterek, katılan sporculara başarı dileklerini iletti.

Kepez Belediye Başkan Yardımcısı  Mustafa Özsoy’da  düzenlenen turnuva ile Şehidimizin anılmasının da sağlandığını belirterek. Kepez Belediyesi, olarak sosyal faaliyetlere büyük önem verdiklerini, Kepez gibi genç nüfusa sahip ilçemizin sporla buluşması noktasında  kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde olduklarını  söyledi. Özsoy, Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 172. Yıl dönümünü  kutlayarak, katılan sporculara başarı dileklerini iletti.

Elazığlılar  Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Kürşat Yeşilkaya’da şehidin Elazığ’ın yetiştirdiği bir değer olduğunu  ve şehitlerimizin  adının yaşatılmasının çok önemli olduğunu belirterek,  Turnuvanın düzenlenmesine öncülük eden   Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kepez Belediyesi’ne teşekkür etti. Yeşilkaya tarafından,  günün anısına konuklara dernek temsili tabak hediye edilmesinin ardından,   program  hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.
 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz