• facebook
  • twitter
-A | A+

Kepez ‘evet’ için tek yürek

Haber Tarihi: 11 Nisan 2017, Salı - 15:07
Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı’nın, ‘referanduma evet’ için düzenlediği sevgi yürüyüşü ile ilçenin sokaklarında demokrasi şöleni yaşandı.

Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı, Anayasa Değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi için 16 Nisan’da yapılacak referanduma yönelik yürüttüğü ‘evet’ kampanyası kapsamında ‘sevgi yürüyüşü’ gerçekleştirdi.

Yürüyüşe, Ak Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü,  Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri ile partililer ve referanduma evet desteği verecek olan yüzlerce vatandaş katıldı.

Kepez’de demokrasi şöleni

Yürüyüşe, Sakarya Bulvarı’ndaki Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı binasının önünden başlandı. Ellerinde Türk bayrağı ve evet bayrağı bulunan, ‘önce memleket tabii ki evet’ pankartı açan grup, yürüyüş sırasında vatandaşlara karanfil dağıttı. Referanduma evet için yürüyen gruba, evlerinin balkonlarına ve pencerelerine çıkan vatandaşlar da alkışlarıyla destek verdi.  Demokrasi şöleninin yaşandığı ve bir saat kadar süren yürüyüş, Göksu Caddesi’nde sona erdi.

Barış ve kardeşlik yürüyüşü

Başkan Hakan Tütüncü, sevgi yürüyüşüyle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Kepez’in sokaklarında bu referandum büyük demokrasi şölenine dönüştü. Barış ve kardeşlik içerisinde güzel günler için iyi dileklerimizi hemşehrilerimize ilettiğimiz hoş bir vakti yaşadık. Halkla bütünleştiğimiz güzel bir yürüyüş oldu.” 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz