• facebook
  • twitter
-A | A+

Kepez’in yolları yenileniyor

Haber Tarihi: 31 Mart 2017, Cuma - 13:03
Kepez’deki yeni yerleşim yerlerinin şehircilik eksiklikleri giderilirken, bir yandan da eski mahallelerin tüm altyapıları yenileniyor.
 
Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yeni oluşan yerleşim yerlerinin altyapı çalışmalarını üstlenirken, bir yandan da eski mahallelerin yol ve kaldırımlarını yeniliyor.

Antalya’nın nüfusu en fazla olan ilçenin alt yapı talepleri, nüfus artışıyla paralellik gösteriyor. Gereksinimlere cevap vermek makine parkını güçlendirip personel takviyesi yapan müdürlük, aynı zaman diliminde ilçenin dört bir yanında faaliyet gösteriyor.
 
Tebrikleri kabul etti
 
Antalya’nın en eski mahallelerinden Fabrikalar’daki asfalt yenileme ve kaldırım çalışmasını ziyaret eden Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, işçileri ile el sıkışarak kolaylıklar diledi. Sokakta karşılaştığı vatandaşların tebrik ve teşekkürlerini de kabul eden Başkan Tütüncü, mahalle sakinlerinin taleplerini de dinleme fırsatı buldu.
 
Modern şehir yapılıyor
 
Fabrikalar Mahallesi’ni Kepez’in merkez mahallelerinden biri olduğunu belirten Tütüncü, buradaki önemli altyapı çalışmalarını tamamladıklarını söyledi. Bununla birlikte de aynı zamanda asfalt yenileme çalışmalarını tamamladıklarını belirten Tütüncü, “Her türlü altyapı tamamlandı. Modern bir şehrin tüm gerekli altyapısı bitti. İmar ile ilgili zaten her türlü sorunu çözülmüştü. Bu başarı hepimizin.” diye konuştu. 
Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz